Serdal Adalı listesinden bir yöneticiyi daha açıkladı

Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı, daha önce açıkladığı 2. Başkan Metin Keçeli ve Sportif Direktör Mehmet Özdilek’ten sonra Yönetim Kurulu üyesi olarak Ege Beşiktaşlı İş İnsanları Derneği Başkanı Mahir Kaplan’ı açıkladı.

MAHİR KAPLAN KİMDİR?
14.09.1975 Diyarbakır doğumlu olan İnşaat Mühendisi Mahir KAPLAN , Evli ve 2 çocuk babasıdır. İstanbul Vefa Lisesini bitirdikten sonra Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden 1998 yılında bitirme tezini “Tarihi Yapıların Güçlendirilmesi” üstüne yaparak mezun olmuştur.
Eşiyle birlikte 2007 yakında UMART mimarlığı kurdu. Birçok eski eserin restorasyonunda görev alan Mahir Kaplan faaliyetlerine hem ulusal hem de uluslararası alanda devam etmektedir.

Serdal Adalı’nın yaptığı paylaşım şu şekilde;

”Kadromuzu tanıtmaya devam ediyoruz. 2. Başkan Metin Keçeli ve Sportif Direktör Mehmet Özdilek’ten sonra Yönetim Kurulu üyesi adayı olarak bu yolda yanımızda olacak bir diğer ismi, Ege Beşiktaşlı İş İnsanları Derneği Başkanı Mahir Kaplan’ı tanıtmaktan memnuniyet duyarım.

Mahir Bey ülkemizin yetiştirdiği çok değerli bir iş insanı ve inşaat mühendisidir. Ülkemize ve dünyaya yeniden kazandırdığı tarihi yapılarla tanınır. Beşiktaşımıza da çok şey kazandıracaktır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x